Monitorių laikiklis Organizer

Kodas: Org1
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer
Monitorių laikiklis Organizer

Aprašymas:

Puikus darbo erdvės tvarkytojas biuro stalui. Monitorių laikiklis Organizer itin patogus sprendimas, atlaisvinantis daug stalo erdves. Tvirtinamas prie bet kurio biuro stalo. Bazineje komplektacijoje yra pats stovas su išilginiu metalo profiliu, ant kurio tvirtinami priedai.: 1vnt. (arba daugiau) monitoriaus laikiklis, 3vnt. pakabinamos metalinės horizontalios dokumentų lentynos, 1vnt. pakabinama vertikali metalinė dokumentų lentyna, 1vnt. metalinė piestukinė-kanceliarinių priemonių dėtuvė. Lentynėlių ir kitų priedų kiekį galima ir papildyti. Galime pagaminti Organizer Jūsų biuro ar namų darbo stalui ir be monitoriaus laikiklio/ių, o tik su kanceliarinėmis lentynėlėmis, arba atvirkščiai. Žodžiu mes lankstūs Jūsų pageidavimams.

Galima pridėti ir akustinę sienelę

Labai sėkmingai šalia Organizer tvarkytojo galima pridėti ir akustinę sienelę stalui, ji komplektuojama papildomai. Galima rinktis iš kelių matmenų galimybių, t.y. skiriasi perforuoto metalo profilio ilgiai, tai 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm ir 1800mm. Stovai-laikikliai bazinėje komplektacijoje du. Labai efektyvu išnaudoti tarp dviejų suglaustų darbo stalų, kuomet išnaudojamas vienas stovas abiems darbo vietoms, ir antrai papildomai komplektuojant priedus. Visos konstrukcinės dalys gaminamos iš storo plieno (sienelių storis 2mm), o laikikliai tvirtinimui prie stalviršio iš 5mm storio plieno, visa konstrukcija dažoma milteliniu būdu. Galimi ir kiti tvirtinimo variantai, pvz tvirtinimas ant viršaus darbo stalo stalviršio. Ivairios Organizer modifikacijos ir tvirtinimo variantai matomi ir papildomose produkto nuotraukose.

Organizer puikiai tinkamas visų rūšių biuro darbo stalams

Biuro stalo priedas, monitorių laikiklis Organizer puikiai tinkamas visų rūšių biuro darbo stalams, tiek stacionariems, tiek kilnojamo aukščio. Labai nesudėtinga šį priedą surinkti ir patiems, be ypatingų įgūdžių. Galimos spalvos Balta/Pilka Aliuminio/Juoda. O dažniausiai gaminama Baltos spalvos, nes gražu, šviesu. Mūsų klientai rekomenduoja- efektyvumas 10 balų! Dėl Organizer įsigyjimo, pasiūlymo, ar konsultacijų prašome teiraukitės el. paštu ar telefonu, jei neturite ko paklausti, vistiek rašykite, laiškus mėgstame. Galimi ir kiti komplektacijų variantai, taip pat galima papildyti, ar sumažinti kabinamų kanceliarinių priedų kiekius. Su šiuo Organizer priedu Jums gręsia užsibūti savo darbo vietoje besimėgaujant patogiu darbo stalu, taip pat gręsia ir žmonos/vyro/kaimyno pavydo scenos. Su gydytoju, ar vaistininku pasitarti nebūtina ;) Jei pastebėjote, kad Jus dažnai lydi keisti žvilgsniai, ir Jūsų manymu nepagrįsti įtarinėjimai, dažniausios priežastys- Jūs dar neturite Organizer savo darbo stalui.
Matmenys (mm): 1600x345H,mm
Kaina be pvm: 239 €

Biuro stalo priedas, monitorių laikiklis Organizer

Teirautis telefonu:
+370 698 10697 ,
el. paštu: baldai@reikejovakar.lt

Biuro stalo priedas su monitoriaus laikikliu Organizer

Kainos be PVM Pilka Balta Juoda
Matmenys / Kodas
ORG16 239 € 239 € 239 €
Surinkimas be PVM: 5 €     (K) - kairinis stalas (D) - dešininis stalas
      - per 1-3 dienos - per 1-3 savaitės - per 3-5 savaitės