Jūsų laikas mūsų didžiausia vertybė

Biuro baldai „Reikėjo vakar“

Baldų serija „Reikėjo vakar“ sukurta patenkinti skubų biuro baldų poreikį. Kuriant šią seriją daug dėmesio buvo skirta kokybei bei universalumui. Turėdami didelę patirtį nestandartinių biuro baldų gamyboje atrinkome Lietuvoje populiariausias kompozicijas bei spalvas. Asortimente raste visus būtiniausius biuro baldus, kuriuos  galima sudėlioti į įvairiausias kompozicijas, vienos, dviejų, keturių darbo vietų komplektus.
Visą asortimentą rasite produktų kataloge bei kainyne.

Terminai

clock

GARANTUOJAME Jūsų užsakymą pristatyti ir sumontuoti 1-3 dienų bėgyje.

Jums nereikia įsigyti visų biuro baldų iš karto, Patogiau dirbti su mūsų kompanija ir pirkti tik tai, ko reikia šiandien, kadangi veliau atsiradusį skubų poreikį išpildysime iš karto. Spauskite rubriką BIURO BALDAI viršuje jau dabar, pasirinkite iš suskirstyto katalogo pagal terminus ir užsakykite. Jei turite galimybę palaukti savo užsakymo ilgiau nei savaitę, galite rinktis kitose katalogo skiltyse ‘pagal terminus’, kur rasite didesnį asortimentą. Mūsų klientai kalba apie mus skiltyje Atsiliepimai.

Kokybė

quality

Didžiajai daugumai baldų suteikiame 3 metų garantiją. Praktikoje retai pasitaiko nekokybiškų baldų, tiksliau kurių nors dalių. Tuo atveju tiesiog keičiame dalis į naujas.
Stalų staviršiai, spintų ir stalčių konteinerių stogeliai pagaminti iš 25mm storio LMDP.
Visos baldų briaunos kantuotos 2mm ABS (plastiku). Visi stalčiai konteineriuose su metaliniais šonais.
Uždaros spintos užrakinamos , taip pat stalčių konteineriai su centriniu užraktu (CU).
Darbo stalus  galima rinktis su metaliniu karkasu, užtikrinančiu stalo stabilumą, arba be jo.

Pristatymo/Surinkimo paslauga

delivery

Baldai pristatomi visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Pristatymo bei surinkimo paslaugos kaina priklauso nuo pristatymo vietos, užsakomų baldų kiekio. Šių paslaugų kainos paprastai pasiulyme išskiriamos. Kai kuriais atvejais baldus galima įsigyti ir be pristatymo ar sumontavimo paslaugos. Dazniausiai pristatome baldus Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, taip pat ir į kitus miestus bei rajonus. Rekomenduojame rinktis mūsų Pristatymo bei surinkimo paslaugas. Ilgametę patirtį turintys baldų meistrai operatyviai pristatys ir sumontuos Jūsų užsakytas prekes.

Projektavimas

project

Gavus jusų patalpų planą ir pageidavimus, baldus jūsų patalpose suprojektuosime nemokamai.
Projektiniame pasiūlyme galime naudoti ir nestandartinius biuro baldus. Apskritai atliekame viso biuro projektą,
tik kliento pageidavimui baldus iš serijos „Reikėjo vakar“ galime pristatyti jau sekančią darbo dieną,
o kitus baldus pagaminsime per 2 – 5 savaites.

Nestandartiniai biuro baldai

nonstandart

Suprojektuosime ir pagaminsime Jums Vadovo baldus, Priėmimo- Recepcijos baldus, kitas darbo vietas, Akustines ir garsą izoliuojančias pertvaras, Call centro baldus, valgomojo – virtuvės baldus, bei kitas erdves. Itin patogu iš mūsų laukti užsakytų ir gaminamų baldų, kadangi būtiniausius išnuomosime, ar skolinsime, kol bus pristatyti originalūs.

Baldų nuoma

clock

Kviečiame nuomotis mūsų biuro baldus. Jums labai naudinga neįšaldyti savo lėšų. Itin patogu vykdant trumpalaikius projektus, kuomet reikia vos keliems mėnesiams suburti darbuotojų komandą. Turime platų asortimentą baldų nuomai. Baldai nauji, kokybiški. Sukomplektuojami vienodos rūšies ir spalvos. Spauskite rubriką BIURO BALDAI viršuje jau dabar, pasirinkite iš suskirstyto katalogo pagal ‘per 1-3 dienas’ ir kairėje pasirinkite BIURO BALDŲ NUOMA. Matysite visus galimus nuomotis baldus. Kai kuriais atvejais galime Jums specialiai pagaminti ir išnuomoti. Teiraukitės.